Rihanna’nın bebeği Oscar’a gelemeyeceği için çok üzgün!

Barbados asıllı şarkıcı Rihanna minik oğlunun fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Grammy ödüllü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta “annesiyle birlikte Oscar’a gidemediği için üzülen” oğlunun birkaç sevimli fotoğrafını paylaştı.

Rihanna paylaşımın açıklamasına da “Oğlum Oscar’a kendisinin değil de kardeşinin gideceğini öğrendiğinde…” diye yazdı. Rihanna 12 Şubat’ta Super Bowl devre arasındaki performansında, ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu.

Ünlü şarkıcının bebeği bu yılın sonlarına doğru doğacak, ancak Rihanna ilk çocuğunda olduğu gibi yakında doğacak ikinci çocuğunu da spot ışıklarının dışında tutacak gibi görünüyor. Rihanna ilk olarak Aralık 2022’de paparazzilerin peşinde koşmasını engellemek için oğlunun bir videosunu paylaştı. Şubat ayında British Vogue’a verdiği bir röportajda da oğluyla kamera karşısına geçti.

Rihanna için hiçbir şeyin çocuklarından daha önemli olmadığı açık, ancak o bile Oscar törenine bir bebek sokamıyor. Rihanna paparazzilere yönelik “Beni kurtların önüne atın. Benimle ne isterseniz yapın. Ama onun bu konuda hiçbir söz hakkı yok” diyor.

Şimdilerde ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşayan Rihanna, 95. Akademi Ödülleri töreninde ‘Black Panther: Wakanda Forever’dan Oscar adayı ‘Lift Me Up’ şarkısını seslendirecek.

Rihanna, Black Panther: Wakanda Forever filminin müziği ‘Lift Me Up’ şarkısıyla ‘En İyi Orijinal Şarkı’ dalında ilk kez Oscar’a aday olmuştu.

‘Lift Me Up’ şarkısının müziği Tems, Rihanna, Ryan Coogler ve Ludwig Goransson’a, sözleri Tems ve Ryan Coogler’a ait.

Jimmy Kimmel’in sunuculuğunu üstleneceği 95. Oscar Ödül Töreni, 12 Mart Pazar günü ABC ve dünya çapındaki yayın organlarında canlı olarak yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir