MasterChef’te Kim Elendi?

Masterchef All Star’da dün (17 Aralık 2023 Pazar) yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Sevilen yarışmada büyük finale az bir zaman kala heyecan doruktu. All Star yarışmacıları arasında yarış hızlanırken dün hiç beklenmedik bir isim veda etti. İzleyiciler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürisinde yer aldığı MasterChef All Star yarışmasında bu haftanın elenen ismin kim olduğunu merak ediyor. İşte 17 Aralık Masterchef All Star’da elenen isim.

İlk turda yarışmacılar ana ürün olarak bıldırcını kullandı. Bıldırcın ile yapılan ilk tur oylaması sonucu Barbaros 20,5; Esra 15,5; Batuhan 18; Dilara 17 puan aldı.

İkinci turda ise yarışamacılardan ‘Canele’ adlı tatlıyı yapmaları istendi. Yarışmacılar Danilo şefin tabağına en yakınını yapmak için kozlarını paylaştı.

Batuhan oylama sonunda 37,5 puan aldı. Barbaros ise 35 puan aldı. İki isim potadan kurtulurken son ikiye Esra ve Dilara kaldı.

Dilara 31.5 puan aldı, Esra ise 15.5 puanda. Esra’nın üç şeften 16 puan üzeri alması durumunda elenen yarışmacı Dilara oldu.

Esra, Somer ve Mehmet şeften 7’şer puan alarak 29.5 puana ulaştı. Canele tatlısı en çok beğenilen yarışmacı olan Esra 36 puan ile geceyi tamamlayarak yarışmada kalan isim oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x